LEKTOŘI EBMILektoři a Garanti
Studijních programů

Lektorský tým European Business & Management Institute se skládá z kvalitních odborníků, kteří se vždy zaměřují na danou oblast vzdělávacího programu tak, aby účastníci programu získali ty nejlepší a nejaktuálnější informace z daného oboru. S jejich pomocí jsou poté studenti schopni efektivně aplikovat teoretické znalosti do praxe.

EBMIStudijních programů

Lektorský tým European Business & Management Institute se skládá z kvalitních odborníků, kteří se vždy zaměřují na danou oblast vzdělávacího programu tak, aby účastníci programu získali ty nejlepší a nejaktuálnější informace z daného oboru. S jejich pomocí jsou poté studenti schopni efektivně aplikovat teoretické znalosti do praxe.
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Mgr.-Pavel-Kral-640x635.png
Programy MBA
Mgr. Pavel Král, Ph.D.
Konzultace:
kral@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.Jiri-Dvorak-640x635.png
Programy MBA
Ing. Jiří Dvořák, MBA
Konzultace:
dvorak@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Rostislav-Stanek-640x637.png
Programy LLD

Mgr. Rostistlav Staněk, LLM

Konzultace:
stanek@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Petra-Landova-640x643.png
Programy LLD
JUDr. Petra Landová
Konzultace:
landova@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/judr-vojtech-stejskal-640x663.png
Programy MEM
JUDr. Vojtěch Stejskal
Konzultace:
stejskal@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/judr-alena-chaloupkova-640x657.png
Programy MEM
JUDr. Alena Chaloupková
Konzultace:
chaloupkova@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/ivan-mikula-640x652.png
Programy MHA a MPH
MUDr. Ivan Mikula, Ph.D.
Konzultace:
mikula@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/jan-martinek-640x661.png
Programy MHA a MPH

Mgr. et Mgr. Jan Martínek, MHA

Konzultace:
martinek@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Pavlina-Halova-640x650.png
Programy MSc
Ing. Pavlína Halová, MSc
Konzultace:
halova@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Ondrej-Skubna-640x646.png
Programy MSc
Mgr. Ondřej Škubna
Konzultace:
skubna@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Ondrej-Prchal-640x648.png
Programy MPA
Ing. Ondřej Prchal
Konzultace:
prchal@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Miroslav-Svatos-640x642.png
Programy MPA
Ing. Miroslav Svatoš, MPA
Konzultace:
svatos@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Michal-Novak-Ph.D-640x636.png
Programy DBA
Ing. Michal Novák, Ph.D.
Konzultace:
novak@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Karel-Tomsik-640x641.png
Programy DBA
Ing. Karel Tomšík
Konzultace:
tomsik@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Mgr.-Jakub-Pavelek-640x651.png
Programy LLM
JUDr. Jakub Pavelek
Konzultace:
pavelek@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Lukas-Jursa-640x650.png
Programy LLM
Mgr. Lukáš Jursa
Konzultace:
jursa@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Hana-Janackova-640x637.png
Programy BBA
Ing. Hana Janáčková
Konzultace:
janackova@ebmi.cz
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2021/06/Ing.-Ales-Melecky-640x639.png
Programy BBA
Ing. Aleš Melecký
Konzultace:
melecky@ebmi.cz
KONTAKTEuropean Business & Management Institute
Biskupský dvůr 2095/8
Praha 1, 110 00
Česká republika
O INSTITUTUEuropean Business & Management Institute
O STUDIUStudium
na EBMI
O NÁSEBMI
European Business & Management Insitute je jednou z prestižních manažerských škol působících v České republice, Německu, Francii a na Slovensku. Prioritou je pro nás kvalita studia a jeho přidaná hodnota, kterou spatřujeme především v zaměření na praxi a reálné životní a pracovní situace.

2022 © European Business & Management Institute

2022 © European Business & Management Institute