O INSTITUTU

European Business &
Management Institute

Naší misí je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa.
EBMI

European Business &
Management Institute

Naší misí je přinášet prostřednictvím internetu kvalitní a cenově dostupné vzdělání dospělým studentům z celého světa
O INSTITUTU

Představení
Institutu

Zvyšte hodnotu na pracovním trhu a studujte kvalitní profesní vzdělání na tuzemském trhu.

European Business & Management Institute je prestižní vzdělávací mezinárodní instituce poskytující postgraduální vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, MHA, MEM, MPA, DBA, BBA, LLB, LLM, MSc a LLD. Institut nabízí řadu zajímavých programů s širokou škálou specializací tak, aby absolventi úspěšným dokončením studia nejen zvýšili svou cenu na trhu práce, ale zároveň si rozšířili své obzory o zajímavé a přínosné poznatky z praxe.

Výuka jednotlivých programů je vždy založena na aktuálních informacích a zkušenostech tak, aby pro naše absolventy byla vždy přínosem. Kvalitu vzdělávacích programů a současně i celé instituce zaštiťují prestižní nadnárodní akreditace a členství v mezinárodních asociacích, které dohlížejí na kvalitu poskytovaného vzdělání. Samotná výuka je poté zaštiťována především zkušenými lektory a odborníky, kteří se vždy podílí nejen na tvorbě studijních materiálů, ale též na celém konceptu jednotlivých studijních programů.

S ohledem na to, že vzdělávání dospělých se často váže s velkou časovou vytížeností, je studium na European Business & Management Institute poskytováno kompletně online prostřednictvím moderní e-learningové platformy. S ohledem na to je studium vzdělávacích programů velice flexibilní a umožňuje každému individuální nastavení. Veškeré vzdělávání tedy probíhá online formou, odkudkoliv na světě.

PROČ STUDOVAT NA EBMI

Přínos studia
na EBMI

Osobní
rozvoj

Osobní rozvoj znamená osobně růst a naučit se zvládat právě ty běžné životní situace, které zažíváme každý jeden z nás, s nadhledem. Na osobním rozvoji je krásné, že pracujete skutečně sami se sebou.

Prestižní
lektoři

Při výběru školy je důležité zaměřit se na kvalitu, odbornost a profesionalitu lektorského týmu. Spolupracujeme s odborníky z praxe s praktickými zkušenostmi, kteří vám zajistí kvalitní a praktické vzdělání.

Konkurenční
výhody

Studiem rozšíříte své obzory o nové zkušenosti, dovednosti a poznatky z praxe, čímž bezpochyby získáte konkurenční výhodu jak na trhu práce, tak na poli svobodné podnikatelské soutěže.

Praktický
přínos

Studium je navrženo tak, aby co nejvíce reflektovalo reálné životní situace a manažerskou praxi. Nově nabyté znalosti a praktické manažerské zkušenosti můžete přetavit a využít ve vašem životě.

Kvalitní
vzdělání

Indikátorem kvality námi poskytovaných vzdělávacích programů, stejně jako celé instituce, jsou mimo jiné i prestižní akreditace a členství v národních i nadnárodních asociacích.

Online forma
studia

Výuka probíhá kompletně online, prostřednictvím e-learningového systému, díky kterému jsme schopni eliminovat povinnost docházet na výuku. Kvalita studia zůstává zcela zachována.

KONTAKTNÍ INFORMACEKontaktujte nás

Pokud máte dotaz nebo potřebujete s čímkoliv pomoci, kontaktujte nás. Jsme tu pro vás. European Business & Management Institute.
Adresa
Biskupský dvůr 2095/8
Praha 1, 110 00
Česká republika
Telefon
+420 722 680 302
Email
studium@ebmi.cz
recepce@ebmi.cz
KONTAKTEuropean Business & Management Institute
Biskupský dvůr 2095/8
Praha 1, 110 00
Česká republika
O INSTITUTUEuropean Business & Management Institute
O STUDIUStudium
na EBMI
O NÁSEBMI
European Business & Management Insitute je jednou z prestižních manažerských škol působících v České republice, Německu, Francii a na Slovensku. Prioritou je pro nás kvalita studia a jeho přidaná hodnota, kterou spatřujeme především v zaměření na praxi a reálné životní a pracovní situace.

2024 © European Business & Management Institute

2024 © European Business & Management Institute