PROČ ZVOLIT EBMI

Proč studovat
na EBMI

Faktorů pro správný výběr školy je hned několik. Abyste zvolili správně, je třeba si vybrat instituci s oborem, který nejlépe naplní vaše očekávání. Mějte jistotu, že jste zvolili tu nejlepší instituci pro vaše vzdělání a budoucí kariérní růst.

PROČ STUDOVAT NA EBMI

Při výběru školy je důležité zaměřit se na kvalitu poskytovaných programů, odbornost a profesionalitu lektorského týmu, transparentnost, případně reference absolventů.
Co vám přinese studium na EBMI?

Ať už si vyberete jakékoliv zaměření, každý studijní program na European Business & Management Institute je sestaven tak, aby rozšířil vaše vědomosti v dané oblasti a obohatil tyto znalosti též o cenné zkušenosti z praxe. Studium pro vás nebude pouze dalším krokem ke zvýšení své profesní kvalifikace, ale pomůže vám lépe a efektivněji přemýšlet nad řešením pracovních problémů a vaše cesta vzhůru po kariérním žebříčku bude zase o něco snazší.

Učíte se od těch nejlepších

Spolupracujeme s odborníky z praxe s praktickými zkušenostmi, kteří vám zajistí kvalitní a praktické vzdělání. Tým špičkových lektorů, kteří u nás vyučují, jsou uznávanými kapacitami ve svém oboru. Díky těmto garantům s praktickými zkušenostmi, je vám zajištěno kvalitní a praktické vzdělání.

Efektivní studium

Na European Business & Management Institute záleží především na vás a vašich časových možnostech. Vzhledem ke kompletnímu online studiu můžete začít studovat kdykoli a získat kvalitní vzdělání již za 1 rok. Zahájení studia je odvislé pouze od vašich časových možností. Vše si tedy nastavíte individuálně, díky čemuž u nás mohou studovat i ti nejvytíženější manažeři. Bez ohledu na to, abychom jakkoliv snižovali kvalitu výuky.

Individuální přístup a kvalita

Jedním z přínosů studia na European Business & Management Institute je možnost zahájení studia prakticky kdykoliv v průběhu celého roku. Veškeré programy jsou navíc navrženy tak, aby vyhověly i těm náročnějším z vás, a každý si tak může zvolit program dle vlastního uvážení.

Konkurenční výhody

Postgraduální studium není pouze o získání prestižního titulu. Rozšíříte také své obzory o nové zkušenosti, dovednosti a poznatky z praxe, čímž bezpochyby získáte konkurenční výhodu jak na trhu práce, tak na poli svobodné podnikatelské soutěže.

https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2019/04/img-industry-02-640x640.jpg
https://www.ebmi.cz/wp-content/uploads/2019/04/img-under-construction.jpg

PROČ STUDOVAT NA EBMI

Výběr z mnoha profesních specializací

Veškeré programy jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm náročnějším z vás, a každý si tak může zvolit program dle vlastního uvážení. Nabízíme 10 specializovaných oborů MBA, 2 programy BBA, 1 program LLB, 3 programy LLM, 1 program MPA, 2 programy MSc, 3 programy DBA, 1 program MHA, 1 program MPH, 1 program MEM a 1 program LLD.

Studujte na EBMI odkudkoliv

Studium probíhá kompletně online, prostřednictvím e-learningového systému, díky kterému jsme schopni eliminovat povinnost docházet na výuku. Tím se otevírá možnost studia i osobám časově vytíženějším, kteří by jinak na výuku neměli dostatek času. Po celou dobu studia je vám k dispozici lektor, který vám nejen pomáhá, ale i motivuje.

Prestižní profesní vzdělání

European Business & Management Institute je vzdělávací institucí poskytující profesní vzdělávací programy BBA, DBA, LLM, MBA, MHA, MPH, MEM, LLD, MSc. a MPA. Výuka je založena mimo jiné na mnohaletých zkušenostech a znalostech našich garantů a lektorů, a to nejen z oblasti výuky na zahraničních vysokých školách, ale především na jejich zkušenostech z praxe, které jsou pro studenty vždy nejpřínosnější

Akreditace a členství

Indikátorem kvality námi poskytovaných profesních vzdělávacích programů, stejně jako celé instituce, jsou mimo jiné i prestižní akreditace a členství v národních i nadnárodních asociacích. Tyto akreditace jsou důležitým kritériem při výběru školy, jelikož reflektují úroveň a kvalitu poskytovaného vzdělání.

Výhody online výuky

Online forma studia poskytuje značnou flexibilitu, díky které si naši studenti mohou své studium plně přizpůsobit svým časovým možnostem. Studovat tak nyní může opravdu každý, včetně těch nejvytíženějších.

KONTAKTEuropean Business & Management Institute
Biskupský dvůr 2095/8
Praha 1, 110 00
Česká republika
O INSTITUTUEuropean Business & Management Institute
O STUDIUStudium
na EBMI
O NÁSEBMI
European Business & Management Insitute je jednou z prestižních manažerských škol působících v České republice, Německu, Francii a na Slovensku. Prioritou je pro nás kvalita studia a jeho přidaná hodnota, kterou spatřujeme především v zaměření na praxi a reálné životní a pracovní situace.

2024 © European Business & Management Institute

2024 © European Business & Management Institute